O nas

Agencja Aktywnej Turystyki „SPORT PROMOTION” założona w 2001 serdecznie zaprasza do przeżycia wspólnej przygody na narciarskich i żeglarskich szlakach.

Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów narciarskich i żeglarskich oraz w szkoleniu Instruktorów Rekreacji Ruchowej/Sportu : narciarstwo zjazdowe, snowboard, żeglarstwo, windsurfing.

Nasze wieloletnie doświadczenie stawia nas w czołówce firm szkoleniowych w Polsce. Kadra szkoleniowa to najlepsi instruktorzy PZN , PZS, PZŻ. Naszym mottem jest: ” Wyszkol tak, aby instruktor reprezentował najwyższy poziom” . Nasza Szkoła Żeglarska posiada w swojej bazie niezbędny sprzęt do realizacji szkoleń są to jachty TES 32 Dreamer, Tango, Sasanka, Omega czy Optymist, zaś Szkółka Narciarska około 300 kompletów sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Od kilku lat współpracujemy też z organizacjami sportowymi organizując konsultacje sportowe, obozy sportowe, szkolenia, a są między innymi: Polski Związek Rugby-Warszawa, Polski Związek Narciarski-Kraków, Warszawsko Mazowiecka Federacja Sportu-Warszawa, MKS Pogoń Siedlce, MKS Orkan Sochaczew, MKS Ogniwo Sopot, UKS Rawa Siedlce, KS Budowlani Lublin, Lubelska Unia Sportu, Łódzka Federacja Sportu, Śląska Federacja Sportu i wiele innych.

Z myślą o Was i o Waszych podopiecznych przygotowaliśmy różne propozycje wycieczek krajowych jak i zagranicznych, które corocznie spotykają się z uznaniem kadry nauczycielskiej oraz uczniów. Jesteśmy elastyczni – wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom chętnie dostosujemy się do indywidualnych życzeń i zrealizujemy każdy program. Pozostajemy otwarci na każde sugestie- pomagamy w opracowaniu trasy, możemy korygować nasza ofertę lub tworzyć nową, zgodnie z zainteresowaniami uczniów lub profilem klasy.

Zawsze zapewniamy opiekę kompetentnych, doświadczonych pilotów, potrafiących świetnie współpracować z młodzieżą szkolną, czuwających nad prawidłowym przebiegiem imprezy.